Osvětové akce pro veřejnost

Naše organizace má od počátku svého vzniku za svůj hlavní cíl snížení počtu dětí v ústavech. Pro děti, které se nemohou z různých důvodů vrátit ke svým rodičům či žít u svých příbuzných, je pak nejlepší varianta najít druhé rodiče – pěstounské nebo adoptivní. A pokud jsou už děti opravdu velké a nedaří se pro ně rodina najít, tak alespoň rodinu spřátelenou – na návštěvy o víkendu nebo prázdniny – tedy hostitele.

Protože víme, že okolo nás je spousta lidí, kteří mají srdce na dlani, a věříme, že jich je poměrně dost, kteří mají u svého stolu ještě jedno místo, snažíme se pěstounství a hostitelství dostat mezi obyčejné lidi. Povídat jim o dětech, které nemohou žít u svých rodičů a prožily mnoho těžkých chvil, o dětech, které jsou přesto hravé a veselé, ale moc a moc potřebují lásku a péči.  Naše osvětové akce jsou otevřené široké veřejnosti, rádi si popovídáme s kýmkoli z vás. A pokud nemáte rádi davové akce a přesto byste rádi získali informace, neváhejte si domluvit osobní schůzku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Akce, které již proběhly

Můj kamarád Arfík – premiéra

Od: 17. 11. 2016 v 17:00
Do: předpokládaný konec v 21:00
> Místo: Svitavy, kino Vesmír
Cena:
Akce osvětová

Co čeká Štěpánku za překvapení v dutině stromu? A kdo je to vlastně Arfík?
Zveme vás a vaše děti na premiéru filmu pro děti Můj kamarád Arfík, který je součástí kampaně Pardubického kraje - "Pěstounství pomáhá dětem vyrůstat v rodině".
V 17 hodin v kině Vesmír ve Svitavách proběhne premiéra filmu. Po promítání proběhne beseda s tvůrci filmu a s MUDr. Dagmar Zezulovou, producentkou filmu a zakladatelkou Děti patří domů, z. s.
Od 18 hodin pak bude v klubu Tyjátr probíhat Jam Session v režii kapely Blue Apple.

Nabídka akcí pro rok 2016

Od:
Do:
> Místo:
Cena:
Akce osvětová

V detailu akce naleznete odkazy na nabídku akcí pro rok 2016.
Výstava děl dětí a mladých lidí z pěstounské péče

Od: 14. 1. 2015
Do: 28. 2. 2015
> Místo: Fabrika Svitavy
Cena: vstup volný
Akce osvětová

14. 1. 2015 proběhla ve Fabrice vernisáž děl dětí a mladých lidí z pěstounské péče. Obrázky a kresby jsou doprovázeny úryvky z připravované knihy Dagmar Zezulové. Výstava potrvá do konce února 2015.Omalovánky

Od: 12. 2. 2015 18:00
Do: 12. 2. 2015
> Místo: Divadlo Trám Svitavy
Cena: dobrovolná
Akce osvětová

Autorské divadelní představení o vztahu opuštěného dítěte a pěstounky autorů Jana Mazáka a Lenky Ondráčkové.
Promítání filmu „Štěstí“ a beseda „jaké je to být pěstounem?

Od:
Do:
> Místo: Polička, Divadelní klub (Tylův dům)
Cena: Zdarma
Akce osvětová

Přijďte se podívat na film a zeptat pěstounů na jejich zkušenosti! Akce pro širokou veřejnost zaměřená na šíření informací o pěstounské péči. V 17h začne promítání krásného filmu Bohdana Slámy „Štěstí“, a poté se můžete účastnit besedy o tom, co to vlastně pěstounství je. Besedou vás provede MUDr. Dagmar Zezulová a účastna bude také konkrétní pěstounská rodina, která se podělí o svůj příběh, a která zodpoví vaše všetečné otázky.

Promítání filmu „Štěstí“ a beseda „jaké je to být pěstounem?“

Od:
Do:
> Místo: Ústí nad Orlicí, Malá scéna
Cena: Zdarma
Akce osvětová

Akce pro širokou veřejnost zaměřená na šíření informací o pěstounské péči. V 17h začne promítání krásného filmu Bohdana Slámy „Štěstí“, a poté se můžete účastnit besedy o tom, co to vlastně pěstounství je. Besedou vás provede Mgr. Michaela Blahutová a účastna bude také konkrétní pěstounská rodina, která se podělí o svůj příběh, a která zodpoví vaše všetečné otázky.

Promítání filmu „Štěstí“ a beseda „jaké je to být pěstounem?“

Od:
Do:
> Místo: Svitavy Tyjátr
Cena: Zdarma
Akce osvětová

Akce pro širokou veřejnost zaměřená na šíření informací o pěstounské péči. V 17h začne promítání krásného filmu Bohdana Slámy „Štěstí“, a poté se můžete účastnit besedy o tom, co to vlastně pěstounství je. Besedou vás provede MUDr. Dagmar Zezulová a účastna bude také konkrétní pěstounská rodina, která se podělí o svůj příběh, a která zodpoví vaše všetečné otázky.