odborný pracovník projektu hostitelské péče

 

Kontakt
O Lence

Už jako malá jsem citlivě vnímala sebemenší nespravedlnost světa. Když se mi pak narodily dvě vlastní děti a pozorovala jsem z první ruky, jak jsou citlivé, lačné lásky a přijetí, začala jsem pociťovat čím dál větší touhu pomáhat také dětem, jimž nebyl osud nakloněn. Možná jsem tam směřovala vždycky, protože už na vysoké škole jsem si vedle ekonomicky-technického oboru jako koníček vystudovala magisterský obor sociální práce se zaměřením na etopedii a odešla „na zkušenou“ do výchovného ústavu.

Živí mě techničtější disciplíny, profesí jsem průmyslová inženýrka, ale v srdci si už roky nosím ohrožené děti. A tak mě život přes instruktorku lyží a snowboardingu a organizátorku aktivit v domově seniorů na Novém Zélandu dovedl až do organizace Dobré víly dětem, kde jsem několik let měla na starost na jedné straně organizování pobytových akcí a management regionu Morava a Mladá Boleslav, a na straně druhé technické záležitosti typu NFT. A pak jsem jednou narazila na termín Hostitelská péče a bylo mi jasné, jak to své altruistické snažení pozdvihnout na další úroveň. Tím se otevřela má nová životní kapitola s Děti patří domů.

A kromě toho? Miluju lyžování, hory, divočejší cyklistiku, valašské kopce, cestování, gastro, hipsterská zákoutí, motorsport a k tomu milion jiných věcí. A také jsem certifikovaný zdravotník zotavovacích akcí. 🙂

aktualizace: 1/2024