podpořte nás2018-06-02T18:01:37+00:00

Podpořte nás

Posláním Děti patří domů, z. s. je podporovat a rozvíjet náhradní rodinnou péči a hostitelskou péči v České republice s hlavním cílem naplnit právo a potřebu dětí žít v rodině u „svých lidí.“ Snažíme se napomáhat snižování počtu dětí v dětských domovech a kojeneckých ústavech.

Pojďte do toho s námi! Garantujeme vám, že budete přesně vědět, jak jste pomohli!

Staňte se pěstounem, hostitelem, dobrovolníkem, sponzorem nebo partnerem!

Základní podpora

Vaším příspěvkem pomůžete zajistit konkrétní služby pro děti vyrůstající v pěstounské péči, pěstouny, hostitelskou péče pro další dítě z dětského domova nebo osvětové aktivity mezi veřejností. Na váš email budou zaslány instrukce k provedení platby.

Individuální dárce


Děti patří domů

Jak využijeme váš dar?

80 % podpora služeb pěstounským rodinám, 20 % provoz organizace

Prohlédněte si naše výroční zprávy, abyste zjistili, jak společně s námi pomáháte rozvíjet náhradní rodinnou péči v České republice.

Z dlouhodobého hlediska je pro naši organizaci výhodnější pravidelná podpora. Můžeme tak lépe plánovat, připravovat a realizovat služby v dlouhodobém horizontu. Důležitý je pro nás však každý dar. Děkujeme.

Osobní informace

Poštovní údaje

Platební instrukce pro převod vám obratem zašleme na email.

Na přelomu každého roku vás budeme informovat o tom, jak přesně váš dar byl či bude využit a zašleme vám emailem potvrzení o daru pro daňové účely.


Celková částka: 500,00Kč

Firemní dárcovství

Chceme podpořit!
Jak to funguje?

Prohlédněte si naše výroční zprávy, abyste zjistili, jak společně s námi pomáháte rozvíjet náhradní rodinnou péči v České republice.

Z dlouhodobého hlediska je pro naši organizaci výhodnější pravidelná podpora. Můžeme tak lépe plánovat, připravovat a realizovat služby v dlouhodobém horizontu. Důležitý je pro nás však každý dar. Děkujeme