aktivní členka VH

 

Kontakt
Tel: +420 607 445 250
Email: jirina@detipatridomu.cz
O Jiřině

Do pracovního prostředí neziskové organizace Děti patří domů, z. s. jsem v roce 2021 vstoupila ze soukromého sektoru, kde jsem se dlouhodobě starala především o obchod, servis a služby. Bylo to náročné, užitečné a získala jsem zde mnoho zkušeností. Jsem přesvědčená, že člověk má vést každé jednání s čistým svědomím a na rovinu, a snažila jsem se toho v životě držet. Snad díky tomu jsem navázala dobré pracovní i přátelské vztahy s kolegy a zákazníky. Z dosavadní praxe si kromě obchodních a manažerských dovedností přináším velkou potřebu mít z práce dobrý pocit a dělat věci naplno.

Jelikož pocházím z velké křesťanské rodiny, potkávám se celý život s dobročinnými aktivitami podporujícími slabší a potřebné mezi námi. Nyní mohu pracovat pro rodiny, které jako pěstouni přijímají do svého středu opuštěné děti, a pro rodiny hostitelské, které seznamují hostitelskou prací děti z ústavní péče s běžným životem. Jako výkonná ředitelka vytvářím zázemí kolegům, kteří umí těmto rodinám a dětem poradit, podpořit je a jsou jim blízko v okamžiku těžké zátěže i v problémech běžného života. Věřím, že je to smysluplná a bohulibá práce, do které budu ráda investovat své úsilí a nápady.

Ne vždy jde všechno v práci i v životě hladce. To mám pak na mysli citát: „Je lepší zapálit svíčku, než si stěžovat na tmu.“ Konfucius.)