Hledáme rodiny

Stále hledáme rodiny, partnerské páry či samostatně žijící ženy a muže, kteří

  • přemýšlejí o pěstounské péči nebo hostitelské péči
  • chtěli by nezávazné, zato detailní informace o pěstounské péči, adopci nebo hostitelství
  • jsou rozhodnuti přijmout do rodiny dítě, jen neví, která cesta je pro ně nejlepší (zda adopce, pěstounství, hostitelství)
  • vědí, že nemohou přijmout dítě, ale dokázali by si představit, že by občas nějaké dítě či děti s radostí pohlídali. Pěstouni by tak získali spřízněnou rodinu, tolik potřebný odpočinek a děti novou tetu či strejdu (takové rodiny a osoby hledáme především v Pardubickém kraji, případně v Praze či Ústí nad Labem a okolí)
  • zaujala je naše práce a rádi by nějak pomohli – zapojili se, jen neví jak

Pokud jste si alespoň v jednom bodě řekli „ano“, neváhejte nás kontaktovat!

A to nejlépe emailem na adresu detipatridomu@gmail.com nebo využijte přímo našeho kontaktního formuláře. Můžete se nám také ozvat telefonicky ve všední dny v hodinách zhruba přijatelných pro pracovní dobu na telefon našeho odborného garanta, paní MUDr. Dagmar Zezulové, tel. 777 925 871, e-mail zezulova.dpd@gmail.com. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy, případně si s vámi sjednáme schůzku a probereme vše nezávazně osobně.

 

captcha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>