Vzdělávání na zakázku

Stále častěji se setkáváme s poptávkou organizací a institucí kolem nás, které by rády měly zajištěno kvalitní vzdělávání pro své pěstounu kompletně na klíč, bez jakékoli další práce. Případně s poptávkou po vzdělávání jejich pracovníků, jelikož je zaujal náš přístup k práci – způsob práce s rodinou při provázení, vytvoření respitní integrované akce nebo znalosti a dovednosti související s prací s raným traumatem. Proto jsme se rozhodli vytvořit kompletní nabídku vzdělávání, kterou poskytujeme na zakázku. Proto, aby naše práce byla kvalitní a účastníci vzdělávání spokojení však realizujeme akce do maximálního počtu 18 účastníků. Jen tak jsme schopni zajistit prostor pro interakci a zapojení všech do procesu osvojování si informací a dovedností. Samozřejmě, že čím méně účastníků na daném kurzu bude, tím vyšší intenzita a pravděpodobně i následný efekt.

 JEDNODENNÍ Vzdělávací seminář na zakázku:

1 lektor, max. 18 pěstounů, 8 hodin vzdělávání, téma a lektor dle výběru. Možnost hlídání dětí, max. 18 dětí, dostatečné personální zajištění včetně zkušených asistentů k dětem vyžadující zvýšenou péči – max. 3 děti na jednoho pracovníka.

Cena XX Kč za seminář, YY Kč za hlídání a program pro děti plus nájem prostor.

Zahrnuje odměnu lektora, materiál ke vzdělávání, dopravu lektora, občerstvení v době oběda a pauzy, poměrnou část administrativní zátěže a koordinace zakázkové akce.

VÍKENDOVÝ vzdělávací seminář na zakázku:

2 lektoři, max. 18 pěstounů, až 20 hodin vzdělávání, téma a lektoři dle výběru. Možnost zajistit paralelně doprovodný víkend pro děti nedaleko místa vzdělávání pěstounů pro max. 18 dětí, kde jsme schopni zajistit potřeby jakémukoli dítěti, včetně dětem s těžkým hendikepem. Naše dostatečné personální zajištění zkušenými členy týmu zajistí individuální péči všem dětem s potřebou zvýšené péče (1 pracovník asi na 3 děti). Po víkendu jsme ochotni se souhlasem pěstounů vypracovat popisnou zprávu na projevy dítěte v kolektivu.

Cena

XX Kč za vzdělávání

YY za doprovodný víkend pro děti                 +             ubytování a strava účastníků a pracovníků

Cena zahrnuje odměnu lektora a respitních pracovníků, dopravu pracovníků, materiál k programům, poměrnou část administrativní zátěže a koordinace zakázkové akce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>