aktivní členka VH

 

Kontakt
Tel: +420 607 445 250
Email: dagmar@detipatridomu.cz
O Dáše
Během mé profesní kariéry jsem vždy usilovala, vedle náročné práce, věnovat čas také práci s potřebnými dětmi, která pro mě byla velmi důležitá a dodávala mému životu další rozměr. První kroky mě dovedly k práci hospodářky a pomocné vedoucí na dětských táborech. Po narození vlastních dětí jsem cítila velkou potřebu udělat více a vytvořila jsem Dětské centrum Kašpárek v místě svého bydliště. Později jsem zjistila, že mé priority se stále více přibližují k veřejnému sektoru. Podvědomě jsem hledala obor, ve kterém bych mohla uplatnit své dosavadní zkušenosti a zároveň pomoci jiným. Téma náhradní rodinné péče mě zaujalo natolik, že jsem přečetla všechny dostupné knihy a tím okamžikem, jsem si byla jistá, že v tomto oboru chci pomáhat.

V roce 2016 jsem přijala nabídku pracovat v neziskové organizaci „Děti patří domů, z. s.“ jako výkonná ředitelka, kde jsem mohla dále rozvíjet své dovednosti a odbornost v oblasti náhradní rodinné péče. Během pěti let působení na této pozici jsem se intenzivně věnovala práci na podporu dětí a rodin v této oblasti.

Nyní, po dalších dvou letech, mám to štěstí, že mohu nahlížet na svět očima svého malého syna, a uvědomuji si, jak je důležité rodinné štěstí a zdravý vývoj dětí. Pracuji nyní na pozici účetní a stále jsem zapojena do organizace. Nadále se snažím přinášet podporu a zázemí pro děti a rodiny, protože to vnímám jako své osobní poslání.