Pomoc

Chcete nám pomoci?

Posláním Děti patří domů, z. s. je podporovat a rozvíjet náhradní rodinnou péči a hostitelskou péči v České republice s hlavním cílem naplnit právo a potřebu dětí žít v rodině u „svých lidí.“ Snažíme se napomáhat snižování počtu dětí v dětských domovech a kojeneckých ústavech.

Pojďte do toho s námi! Garantujeme vám, že budete přesně vědět, jak jste pomohli!

Staňte se pěstounemhostitelem, dobrovolníkem, sponzorem nebo partnerem!

Základní podpora

Vaším příspěvkem pomůžete zajistit konkrétní služby pro děti vyrůstající v pěstounské péči, pěstouny, hostitelskou péče pro další dítě z dětského domova nebo osvětové aktivity mezi veřejností. Na váš email budou zaslány instrukce k provedení platby.

Váš dar

Platební instrukce pro převod vám obratem zašleme na email.

Děkujeme

Na přelomu každého roku vás budeme informovat o tom, jak přesně váš dar byl či bude využit a zašleme vám emailem potvrzení o daru pro daňové účely.

 Jak využijeme váš dar?

dary

80 % podpora služeb pěstounským rodinám, 20 % provoz organizace

Prohlédněte si naše výroční zprávy, abyste zjistili, jak společně s námi pomáháte rozvíjet náhradní rodinnou péči v České republice.

 Z dlouhodobého hlediska je pro naši organizaci výhodnější pravidelná podpora. Můžeme tak lépe plánovat, připravovat a realizovat služby v dlouhodobém horizontu. Důležitý je pro nás však každý dar. Děkujeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>